Kerkoj femer shqiptare. clickandpark.com 2019-12-13

Njoftime/ Djemtë kërkojnë vajza

kerkoj femer shqiptare

Jam një zotëri nga Tirana 63 vjeç kërkoj një zonjë po nga Tirana nga mosha 56 vjeç e larte për një lidhje sekrete. Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit bimore ata fituan rekord boterore me penisin e tyre, gjithashtu edhe sot penisi i tyre eshte i njohure ne boten e sotme me madhesin e tij dhe me fuksionimin e tij si penis i vertet dhe gjigant. Me mungon dashuria e një femre të sinqertë, tenje gocë apo ndonjë femre që është bërë mami! Jam burrë 53 vj, i ndarë, jetoj i vetëm me banim në Tirane. Kërkoj të njoh një vajzë ose mami 18 deri 40 vjeçe. E theksoj kërkoj një njeri vetëm për martesë dhe për të kaluar jetën dhe jo për tu tallur. Ëhatsapp 0697461597 Jam Andi 32 vjeç nga jugu 1 e 70 I gjatë,trup të mirë me muskuj.

Next

Vajza shqiptare kërkon të dashur femër: Kam pasur lidhje me disa meshkuj, tani nuk i dua më...(Video)

kerkoj femer shqiptare

A të djeg malli për mua. Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit bimore ata fituan rekord boterore me penisin e tyre, gjithashtu edhe sot penisi i tyre eshte i njohure ne boten e sotme me madhesin e tij dhe me fuksionimin e tij si penis i vertet dhe gjigant. Jam Arturi nga tirana kërkoj një lidhje serioze jam 47 vjeç, i pa martuar numri im është 069 781 73 99. Jam një djalë dua të njihem me një femer 0674661125 skam pretendime. Po te germohet me thelle, zbulohen edhe motivet pse shume njerez nuk i mbajne unazat e marteses. Jam një djalë nga Fieri më quajnë Reinaldo jam 29 vj dua të njoh një vajzë ose mami të vetmuar për shoqëri pa keqkuptime nr im 0698781778.

Next

Djemtë kërkojnë LIDHJE SEKRETE 778

kerkoj femer shqiptare

Jam një burrë 40 vjeç nga tirana gruaja me ka vdekur. Dua të njihem me një zonjë ose zonjëushë që di të me kuptojë. Përshëndetje: Jam një djalë 35 vjeçar i dashur dhe shumë i komunikushëm. A ka ndonjë zonjë që ndjen veten si mua që ka nevojë për dikë me i kaluar këto vite që do na fali jeta. Kerko Jepi Titulli Hene, 12 Gusht, 2019 Tirane ka foto Enjte, 08 Gusht, 2019 Tek unaza e re, Tirane Marte, 06 Gusht, 2019 Prizren Hene, 05 Gusht, 2019 Prishtine Djele, 04 Gusht, 2019 Prishtine Shtune, 27 Korrik, 2019 Kombinat, Tirane ka foto Djele, 21 Korrik, 2019 tirane, Tirane ka foto Enjte, 18 Korrik, 2019 Prishtine Hene, 15 Korrik, 2019 Dardani, Prishtine Prishtine Premte, 12 Korrik, 2019 Tirane Enjte, 11 Korrik, 2019 21 dhjetori, Tirane Marte, 09 Korrik, 2019 Dardani, Prishtine Hene, 08 Korrik, 2019 prishtin, Prishtine Djele, 07 Korrik, 2019 Prishtine gjilan kamenic, Prishtine ka foto Tirane Shtune, 06 Korrik, 2019 Prishtine Hene, 01 Korrik, 2019 tirane, Tirane ka foto Shtune, 29 Qershor, 2019 Prishtine Prishtine Prishtine ka foto Enjte, 27 Qershor, 2019 21 dhjetori, Tirane ka foto Djele, 16 Qershor, 2019 Istog, Istog ka foto Premte, 14 Qershor, 2019 Tirane Enjte, 13 Qershor, 2019 Dardani, Prishtine ka foto. Tiranë Kontrolloni me shitësin Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.

Next

Kerkoj clickandpark.comjere (femer)

kerkoj femer shqiptare

Për të komunikuar tel ose sms nr tel 067mdadggx. Jam një zotni jetoj e punoj në tiranë, jam familjar jam i rregullt jam 46 vjeç dua të kem një lidhje sekrete me një zonjë të jetë e rregullt e të dije të ruaj sekretin, mirë do ishte zonjëa të jetonte në tirane apo elb ose të jetë korcare që jeton këtu, më falni të gjitha femrat janë të mira por për keto kam shumë depulese se janë të paarritura, numri im është 0699278490, shpresoj që dikush të ndjehet si unë e të kemi një njohje e më tej një lidhje të bukur, flm shumë ju pres…. Jam Niku nga bulqiza 32 vjeç, punoj elektrecist riparoj defekte si tv tel. Dua të lidhem me një mashkull serioz për martesë, ku të jete i kompletuar me kuptimin e plot të fjalës. Kush plotëson këto kushte të këtij njoftimi të lërë numër telefoni në gazetë. Ndoshta edhe nëpërmjet një lajmërimi të thjeshtë do të mundeni të gjeni personin e përshtatshëm për ju.

Next

Vajzat kerkojne djem

kerkoj femer shqiptare

Jam një person që di të sillem vetëm në mënyrën më të mirë dhe njerëzore me çdo person e aq me tepër me një femër me të cilen deshiroj të ndaj shumë gjera ku e gjen veten tek personi im mund të telefonojë çdo dite nga ora 9 e 30 deri dhjetë e30 vetëm para dite orar tjeter. Jam Flori jam 39 vjeç,jam beqar dhe jettoj ne Itali. Personi që i intereson sms ime mund të lërë numrin e telefonit në gazet. Të gjitha të drejtat Gazeta Panorama. Kush është e interesuar për një lidhje të qëndrueshme me një zotëri teper fisnik dhe të këndshem nga gjithe anët njerezore ju lutem me shkruani ose me telef. Ju vajza ose ju mami që ndiheni të vetmuara që mendoni që nuk ua var kush që jeni të shëndosha apo që nuk jeni shumë të bukura, më kontaktoni, jam zhigolo, do ju bëj të ndiheni mirë, i bëj të gjitha, 0699225943. Interesi im është edhe per ate mashkull qe sben femije theksoj per ate qe do familje jo aventura pasi sbejn pjes ne trurin tim.

Next

Vajzat kerkojne djem

kerkoj femer shqiptare

Të interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë për të komunikuar. Ju lutem jo pa numër faleminderit për mirëkuptimin 0682617274 ju pres Jam x nga tirana 38 vj. Zgjatje e deshires sexuale 4. Numri im i telefonit është: +4915785210499 Përshëndetje, lë numrin tim për vajzën nga Elbasani. Lini numrin tuaj të telefoni në gazetë për komunikim të mëtejshëm. Jam një vajzë 20 vjeçe me difekt fizik, kërkoj të njoh një djalë me të njëjtin problem, për lidhje serioze. Pra, grate e martuara pelqejne shume te lidhen online.

Next

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

kerkoj femer shqiptare

Vetem aì qe plotëson kushtet te dergoj sms në këtë nr. Dëshiroj të lidhem vetëm për qëllime serioze me një mashkull intelektual serioz dhe korrekt mosha 38-45 vjeç. Penisi për të arritur goditje të lehtë të mbledhjes dhe do të fillojë një nxitojnë gjaku. A thua i dashur sonte ku të kam, a mendon vallë dhe ti për mua. Jam 37 vjeçe beqare, me shkollë të lartë, dhe punoj në Tiranë. Jam një zotri 53 vjeçar nga Kosova. Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i paautorizuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Panorama-s.

Next

Femra

kerkoj femer shqiptare

Dua të lidhem për shoqëri, jo për martesë, me një femer të mirë të regullt. Jam në kërkim të një zonje, ose zonjushe. Cel 0698217473 Jam Niku nga Bulqiza 32 vjeç jam elektreçist e hidraulik, riparoj defekte si tv tele desha lidhje me vajza mami sms 068 56 20 355. Jam i interesuar për një lidhje teper sekrete dhe të sinqertë pa i prishur punë njëri tjetrit. Nëse doni të kemi biseda bashkë nmri 0693524595 ju pres… Kërkoj një zonjë për shoqëri.

Next