Icf worship tour villingen. ICF Movement 2019-12-16

Debora Sita

Icf worship tour villingen

Christmas Experience byla poslední akcí roku 2016. Nejvíce v historii všech Thank You Party. Brněnské představení bylo zároveň i derniérou muzikálu. Nechyběl ani Dětský den či Lodní narozeninová párty. Rok jsme zakončili vánočním programem Christmas Experience.

Next

[Music] “Fearless”

Icf worship tour villingen

Rok jsme zakončili vánoční akcí s venkovními trhy pro téměř 500 návštěvníků. Rok 2018 jsme opět začali Thank You Party pro naše dobrovolníky, kde se nás sešlo 110. Diese haben wir auch schon gefunden — nun brauchen wir noch die passenden finanziellen Mittel um dort unser neues Zuhause zu schaffen. V únoru za námi dorazil Jon Dunn z církve Gateway v Dallasu a měli jsme s ním seminář o vedení. Též proběhl den dětí a žehnali jsme dalším osmi rodinám ve výchově jejich dětí. Ráno byl naším hostem David Tulach alias Forest Child a večer Cory Simon z kapely Divine Attraction.

Next

ICF Singen Worship

Icf worship tour villingen

Na Velikonoce jsme měli speciální celebration s tématickým programam pro téměř 200 návštěvníků. Měli jsme 3 nabité celebrations s vánočími trhy. V říjnu jsme hostovali Taniu Harris z církve Hillsong v Sydney. V létě proběhl již sedmý summer camp na kterém jsme pokřtili 5 lidí. Hráli chvály během našich celebrations.

Next

[Music] “Fearless”

Icf worship tour villingen

V polovině června jsme měli speciální Worship Experience. V polovině června jsme hostili skupinu Timothy ze Slovenska. Zkraje srpna jsme v Azylovém domě Gloria pomohli 20 maminkám s dětmi v rámci tzv. V dubnu jsme žehnali 5 dětem a jejich rodičům. Během celého roku jsme na lodi prováděli různé stavební úpravy, ale i grilovací a odpočinkové akce. Jedinečnou vánoční atmosféru si přišly užít stovky návštěvníků. V listopadu jsme odehráli po dvou letech příprav v české premiéře muzikál The Way Back.

Next

[Music] “Fearless”

Icf worship tour villingen

V květnu jsme v církvi přivítali několik novorozenců a žehnali jejich rodičům. Unter der Woche gibt es ein breites Angebot an Smallgroups. Auf zeitgemäße Art zusammen Gott loben, tolle Leute an der stylischen Bar treffen, als Church-Family zusammenstehen, in der Mitarbeit Begabungen entdecken und Potential entfalten — all das lässt Kirche zum Zuhause werden, in dem der Heilige Geist wirken kann. Na začátku června proběhl úspěšný dětský den s několika desítkami dětí. V lednu jsme pokřtili 4 nové následovníky Krista a měsíc jsme ukončili speciální Worship Experience s hostem Cory Simonem. V září jsme oslavili 10 let.

Next

ICF Movement

Icf worship tour villingen

Na začátku října jsme pomohli zorganizovat a zajistit 1. . V polovině září nás navštívil pastor Jeffrey Rachmat z Jakarta Praise Community Church a měl seminář na téma Kultura štědrosti. V červnu jsme čelili povodním, takže jsme se dočasně přesunuli do restaurace Avion 58. V květnu jsme uspořádali jednodenní kurz Excited for God pro téměř 20 zájemců.

Next

ICF Singen Worship

Icf worship tour villingen

V Ostravě bylo vystoupení součástí festivalu Slezská lilie. We miss you very much, even though we know that we'll see you again in heaven. Na začátku února jsme pokřtili 5 lidí a ke konci daného měsíce jsme zorganizovali večer ve stylu kasina pro muže a swap párty oblečení pro ženy. Rok jsme začali Thank You Party pro více jak 150 dobrovolníků. Now you can be with Jesus for eternity.

Next

Debora Sita

Icf worship tour villingen

This is a collection of songs that Debby wrote over the last decade. V druhé polovině března v Plzni a 15. Zkraje letních prázdnin jsme byli na Vysočině na 10. Poprvé jsme měli vánoční celebration třikrát v jediném dni. Před Vánocemi jsme si pronajali divadlo Rokoko na Václavském náměstí a připravili jsme v něm víc než hodinový muzikál.

Next

ICF Movement

Icf worship tour villingen

Debora Sita - Song Collection By Debora Sita, 16. Během tří večerů téměř 400 lidí mohlo chválit Boha. Proběhl sobotní seminář o naslouchání Božímu hlasu pro více jak 100 lidí z celé ČR. V každém městě zhruba 120 lidí mělo možnost vidět jedinečný biblický příběh v moderním pojetí. Tento rok jsme toho zažili opravdu dost — byl nám věnován hodinový pořad v České televizi, kde byla vysílána vánoční celebration, ve vánočním období také proběhl Den otevřených kajut na nově zakoupené lodi budoucím Kostele na lodi. Na sváteční Christmas Experience s vánočními trhy přišlo téměř 600 lidí.

Next